Jak realizowane są zamówienia na torty z dostawą?

Ciasta, torty, babeczki to nie tylko słodkości dla smakoszy. Kto z nas nie lubi do popołudniowej kawy zjeść czegoś słodkiego? Jeśli nawet na co dzień unikamy cukru, to czy wyobrażamy sobie urodziny bez tortu? Czym częstujemy gości podczas wizyty w domu? Tak naprawdę ciasta obecne są w naszym życiu w wielu chwilach, a w tych ważniejszych są głównym punktem menu. Tak jest na przykład na weselu, kiedy para młoda długo i pieczołowicie wybiera tort ślubny, czy podczas uroczystego obiadu po Pierwszej Komunii, gdzie królują torty w kształcie księgi.

tort z dostawą naked cake

Największą zaletą internetowej cukierni jest dostępność produktów o każdej porze dnia i nocy. Zwykle nie mamy czasu na własne przyjemności, bo poza pracą niewiele jest czasu na wypoczynek. Każdą wolną chwilę poświęcamy rodzinie, dlatego żal nam marnowania czasu na szukanie, wybieranie cukierni, dojazd i stanie w kolejkach. Niestety jak dotąd żadna cukiernia nie jest też otwarta 24h, więc nawet jeśli znajdziemy chwilę, to okazuje się, że o tej porze sklep jest już nieczynny. Natomiast internetowa cukiernia czynna jest całą dobę i to Ty wybierasz odpowiedni czas, który możesz przeznaczyć na on-linową wizytę. Do tego proces zamawiania jest maksymalnie skrócony, więc szybko zamówisz to, czego potrzebujesz. Gwarantujemy także dostawę w 24 godziny, czym pewnie ucieszymy wszystkich zapominalskich lub tych, którym goście zapowiedzieli się na ostatnią chwilę.

W naszej cukierni szczególnie liczy się tradycja wypieków, bo zaraz za nią idzie wyjątkowy smak produktów. W związku z tym w każdej większej miejscowości lub w większych rejonach szukamy cukierni, która spełnia te wymogi. Sprawdzamy rzetelność, jakość i możliwości takiego punktu, a następnie podejmujemy współpracę z taką lokalną cukiernią. Dzięki temu masz zawsze pewność, że tort czy ciasto nie jadą do wskazanego miejsca przez całą Polskę, a są transportowane pod dokładny adres z najbliższej okolicy. Do tego, w przeciwności do kurierów, cukiernie dysponują specjalnymi autami dostosowanymi do przewożenia słodkości, z odpowiednimi chłodniami i specjalnymi półkami. Gwarantujemy zatem szybkość i świeżość dostawy, a także doręczenie zamówienia w nienaruszonym stanie. Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, czy daleko masz do centrum miasta, czy trzeba przedostać się promem, czy na trasie do Twojej miejscowości są remonty, to nasi kierowcy bezpiecznie docierają wszędzie o wyznaczonej przez Ciebie porze.

tort z dostawą naked cake

Cukiernie za naszym pośrednictwem dbają o każdy szczegół i detal Twojego zamówienia. Można zatem pokusić się o zamówienie nie tylko fantastycznych tortów, ale i lekkich ciast czy domowych wypieków. Specjalizujemy się zarówno w tortach klasycznych, jak i tych w stylu angielskim, gdzie dekoracje wykonywane są w masie cukrowej. Dzięki umiejętność lokalnych cukierników każdy z naszych tortów jest niepowtarzalny, a talent odzwierciedla zachwycający wygląd tortu.

Oferujemy jednak znacznie więcej niż typowa cukiernia, dlatego że niezależnie od tego, jaką inną cukiernią odwiedzisz, nigdy nie zamówisz w niej tortu z doręczeniem na drugi koniec Polski na urodziny babci,. Jeśli chcesz podarować komuś właśnie taką słodką niespodziankę, to z nami jest to banalnie proste. Dzięki współpracy z cukierniami w całej Polsce mamy możliwość doręczenia pod każdy wskazany adres. Po prostu przekazujemy zamówienie do odpowiedniego punktu i już właściwa cukiernia zajmuje się przygotowaniem dla Ciebie ciasta. Bez obaw – zarówno cukiernie na Śląsku, w Warszawie czy nad morzem, zachwycają swoim kunsztem i każda z nich jest w stanie wykonać dokładnie to, co chcesz. Wystarczy, że przekonasz się, jakie to proste i szybkie. Zamawiając torty i ciasta z dostawą masz zawsze gwarancję, że Twoje zamówienie będzie wykonane z należytą starannością, a smak wypieków zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Mamy tę ogromną przyjemność pracować z najlepszymi z najlepszych, wyjątkowymi specjalistami w branży. Zatem możesz być zawsze spokojny, że nasze torty powstają ze starannie dobranych składników, najlepszych owoców, kremów wysokiej jakości. Nie pozostaje zatem nic innego, jak sprawdzić ofertę naszych wypieków i cieszyć się dostawą do rąk własnych lub do rąk osoby obdarowywanej. Nasze wyjątkowo słodkie prezenty sprawiają, że życie staje się prostsze i piękniejsze, a smak naszych ciast pozostanie z Tobą na długo!

tort z dostawą owocowy

Teraz niezapowiedziana wizyta gości może tylko cieszyć i nie martwi już również organizowanie przyjęcia. Zamówienie doręczymy szybko, zatem pozostaje przywitać gości. Jeśli jest to spotkanie biznesowe, to również oferujemy torty z nadrukami czy babeczki z logo firmy. Nie musisz również wymyślać, jak sprawić radość dziecku, które spędza wakacje na koloniach czy u babci, a w tym czasie ma urodziny. Zostaw nam kwestie dostawy, gdy tylko wybierzesz odpowiednie ciasto, my z pewnością dowieziemy je w każdy zakątek – w góry, do biura czy do prywatnego domu. Teraz wystarczy usiąść wygodnie i czekać na dzwonek/pukanie do drzwi. Pyszny tort już do Ciebie jedzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *